درباره سایت

سلام ، به آواتار نیوز فاز هفتم خوش آمدید
آواتار نیوز در بیست و دوم تیرماه سال 1393 توسط محمد امین عبیدی تاسیس شد و تا تیر ماه سال 1395 شش فاز را پشت سر گذاشت در همین مدت نویسندگان زیادی به آن پیوستند و نویسندگان زیادی از آن رفتند . در 5 تیرماه 1395 مطالب قبلی (فاز 1 تا 6 ) وب آواتار نیوز به وب سایت "آواتار نیوز بایگانی" منتقل شد و تمامی مطالب جدید در قالب فاز هفتم و ظاهری نو و آراسته پخش خواهد شد .
در صورتی که میخواهید مطالب قبلی را مطالعه کنید میتوانید از منوی دوستان آواتار نیوز وارد وب سایت اواتار نیوز بایگانی شوید .

بایگانی

نویسندگان

منتشر شده

آمار بازدید

 • بازدید کل:

 • بازدید امروز:

 • بازدید دیروز:

 • بازدید ماه قبل:

 • بازدید این ماه:

 • تعداد مطالب:

 • نویسندگان:

بهترین زوج در آواتار

مقاله

Out 

قبل از شروع سال نو را پیشاپیش تبریک میگم.
واما در این مقاله قصد دارم تا با کمک شما بهترین زوج(همسر)را به کمک شما دوستان عزیز انتخاب کنیم البته نظرات در این باره بسیار متفاوت است و هرکس زوج محبوب خود را انتخاب میکند.اما ابتدا انها را بررسی کرده و بعد نظر خود را به عنوان یک امتیاز به زوج خود بدهید.واز ان حمایت کنید.

شاید چیزی که انمیشن اواتار رو از همه ی انمیشن ها بخصوص سریالی متمایز میکنه اهمیت دادن به زوج ها در انمیشن بود چیزی که ما در سایر انمیشن ها بخصوص سریالی ما خیلی کم با ان مواجه میشیم حتی انمیشن های بزرگی مثل لاکپشت های نینجا و بن تن هم که بنده واقا طرفدار لاکپشتها هستم و خیلی دوستش دارم در این مورد به اواتار نمیرسه ما در این انمیشن ها بیشتر نبرد و جنگ رو نگاه میکنیم و معمولا هر قسمت موضوع خودشو داره اما تو اواتار موضوع یک چیزه اونم پایان دادن به جنگ و ما در این ماجرا رابطه های احساسی رو میبینیم که واقا انمیشن رو جذاب کرده و حالت درام به ان میده و درواقع شما انگار دارید یک زندگی واقعی رو نگاه میکنید واقا باید در این مورد از سازندگان تشکر کرد.

در سری انمیشن آواتار هم اخرین باد افزار و هم افسانه کورا زوج های زیادی بود بعضی از زوج ها شکل گرفت بعضی شکل نگرفت و بعضی هم به ادامه پیدا نکرد و بقول امروزی ها بهم زدن.

مثلا زوج کاتانگ(کاتارا و انگ)شکل گرفت اما زوج زوتار(زوکو و کاتارا)شکل نگرفت.زوج ماکورا(کورا و ماکو)شکل گرفت اما بهم خورد. درواقع زوج ها کاملا غیر منتظره و یک دفعه شکل گرفتن و سازنده شما را به نوعی گول میزنه و ذهن شما رو درگیر زوج های احتمالی دیگر میکنه و در اخر یک زوج که مد نظر خودشونه شکل میگره.مثلا در اواتار انگ وقتی من برای اولین بار این انمیشن رو دیدم با خودم گفتم مطمعنا در اخر کاتارا و زوکو با هم زوج میشن حتی در کتاب سوم نیمه روابط هایی هم بین این 2نفر شکل میگیره که هرکس میبینه فکر میکنه قراره خبرایی بشه بخصوص در 6قسمت اخر و حتی یکم رابطه بین کاتارا و انگ رو سرد میکنن که شما ذهنتون درگیر زوتار بشه مثلا درقسمت17(بازیگران جزیره انبل) شما این مورد رو به خوبی میتونید بفهمید اما در اخر یکدفعه با دیدن اخرین سکانس یعنی کاتانگ جا خوردم و اینجا سازندگان توی انحراف ذهنی کارشونو بخوبی انجام دادن.درحقیقت من هم بیشتر دوست دارم که یک اثر سینمایی غیر قابل پیش بینی باشد.

البته ناگفه نماند که شایعاتی هم بود که قرار بوده زوکو و کاتارا با هم زوج بشن این زوج خیلی محبوب بود بطوریکه حتی پس از اتمام شما وقتی در عکس ها جستجو میکنید بیشتر زوتار را میبینید تا کاتانگ.این 2زوج جنجالی ترین زوج ها در اخرین باد افزار بودن.
حالا یسر میزنیم به افسانه کورا که زوج های ماکورا وماکو اسامی 2 زوج مهم ان بودند.اول از ماکورا شروع میکنیم این زوج که در اوایل انمیشن یعنی فصل اول و ابلته بخش هایی در2 شکل میگیره واقا زوج خوبی بود از همه نظر به هم میومدند و من خیلی از این زوج خوشم میومد اما متسفانه این زوج بهم میخوره بنا به دلایلی مثل لج بازی و اختلافات بی مورد البته دلیل اصلی این بود که کوراسامی شکل بگیره.اما زوج ماکو اسامی که اینم زوج بدی نبود چون بازم بهم میخوردند اما درواقع این زوج یک سراب بود یعنی همون نقش زوتار رو داشت درواقع سازنده با این زوج میخواست کمی رقابت عشقی بین کورا و اسامی بیندازه تا در اخر با ماکورا همه را خوشحال کنه و شما درگیر اسامی بشید.درواقع تا به اینجا زوج کوراسامی اصلا تو ذهن مایک و برایان نبود.میدونید درواقع انمیشن افسانه کورا قرار نبود 4 فصل باشه بلکه قرار بود یک فصل باشه تا ادامه ای بر اخرین باد افزار باشه که وقایع بعد از جنگ کمی بهتر مشخص بشه اما بدلیل جذابیت بالای فصل1 افسانه کورا و درخواست حواداران این انمیشن ادامه پیدا کرد برا همین زوج ها تغیر کردند وگرنه اول قرار بود ماکورا تمام بشه.

نظر شخصی درباره بهترین زوج ها:اول از همه بگم که این یک ارزیابی شخصی بوده و هرکس نظر خودشو داره و من به همه ی نظرات احترام میزارم.واما شروع میکنیم از نظر بنده کاراکتر ها واقا خوب طراحی شدند و میتوانستند زوج های خیلی خوب و بهتر از اینو تشکیل بدهند مثلا راجع به زوج های زوتار و کاتانگ میدونید من خودم طرف هیچ کدوم نیستم اما وقتی ارزیابی میکنم میبینم که کاتارا و زوکو میتونست خیلی بهتر از انگ و کاتارا باشه درواقع زوکو و کاتارا بیشتر به هم میخوردند هم از نظر سنی هم فیزیکی هم  اخلاقی اما کاتانگ از نظر سنی بد بود چون کاتارا 2سال بزرگتر از انگ هست و از نظر فیزیکی هم قامت کاتارا بزرگتر از انگ بود .این موقع بعضی ها میان و میگن انگ 112 سالش بود نه 12 سال درواقع جوابشون بدم که بله شاید از نظر بیولوژی 112 سال بود اما از نظر عقلی و تجربه 12 سال بود و هیچ فرقی با 12 ساله نه داشت درواقع این تجربه ی ادم است که اون رو بزرگتر میکنه ولی انگ 100 سال رو درون یخ بود و هیچ چیزی تجربه نکرد پس درواقع فقط یک خواب زمانی داشت.حرف بعد اینکه در کنار زوج زوتار انگ از نظر سنی و فیزیکی بیشتر به تاف میخورد البته خودم هم قبول دارم که از نظر اخلاقی بهم نمیخوردند که اینم تقصیر تاف بود با اون اخلاق تاف کمتر کسی میتونه متچ بشه فکر کنم واسه همین هم 2تا شوهر داشت.زوج سوکی و ساکا هم که زوج خوبی بود و مشکلی نداشت درواقع زوج های خوب اخرین باد افزار رو معرفی میکنم که عبارتند از زوتار-سوکی و ساکا البته این نظر شخصی است بعضی ها موافقند بعضی ها مخالف.
حالا افسانه کورا در افسانه کورا بنظر من زوج ماکورا از همه بهتر بود و زوج های اسامی بولین هم بد نمیشد به عبارت دیگر ماکورا-اسامی بولین از نظر بنده بهترین زوج میتونست باشه.

ارزیابی زوج های 2سری اواتار:حالا تو این بخش تمامی زوج ها یا حداکثر زوج ها رو یک ارزیابی کوتاه کرده و شما در میان این زوج ها میتونید زوج محبوبتون رو حمایت کنید با نظر خود.

تن زین و پما=زوج خیلی خوبی هستند و به مزاج هم میخورن.

ماکو و کورا= واقا زوج عالی بود فقط حیف که ادامه پیدا نکرد.

کاتارا و زوکو:زوج خیلی خوبی میشد اگر شکل میگرفت.

کاتارا و آنگ:این هم زوج خوبی بود در حد خودش و من به این زوج هم احترام میزارم اما بیشتر با زوتار موافقم.

سوکی و ساکا=این 2 هم زوج خوبی بودند.

یوعه و ساکا=خوب میشد فقط حیف که یوعه به رحمت خدا میره.

کوراسامی=اخه اینم شد زوج؟
بولین و اسامی=بد نمیشد.
تاف و انگ=از نظر سنی خوب اما اخلاقی نه زیاد.
تاف و ساکا=نمیشه زیاد راجع بهش حرفی زد.
بولین و اوپال=یک زوج جالب  و خوب
کای و جینورا=بخاطر وجود زوج های مهم دیگر این زوج کمی کمرنگ تر بود.
ماکو اسامی=زوج خوبی میشد.
کورا بولین=بیشتر بعنوان خوهار برادر بهم میخوردند و 2 دوست خوب اما نه همسر.
خیلی خب اینا تقریبا عمده زوج های مهم بودند حالا اگر تو ذهن شما هم جز اینا بود میتونید در نظرات اعلام کنید به هر حال زوج محبوب خودتون رو میتونید با نظرتون حمایت کنید فراموش نکنید در این زمینه نظرات متفاوته.
و اما 3 زوج جنجالی عبارتند از زوتار ماکورا وکاتانگ که من ماکورا رو از همه بیشتر میپسندم.

نظرات

 1. در آخر در مورد زوکو و می چی میشه آخه من کمیکاش هم خوندم ولی فکر میکنم با می ازدواج می کنه چون با کی لو بهم زد حالا می خواستم بپرسم واقعا با می ازدواج میکنه؟
 2. به نظر من زوج های خوب اینا بودن(بعضیاشونم اگه میشد خوب بودن)°
  بولین-اوپال
  ماکو-اسامی
  تنزین-پما
  حالا زوج های بد
  جینورا-کای
 3. سلام
  من با یه جاهایی از مقالتون موافقم و یه جاهایی مخالف
  تو آواتار آنگ ما از قسمت اول شاهد اینیم که آنگ از کاتارا خوشش اومده و ایضا کاتارا از آنگ،با اینکه کاتارا انکارش میکرد و بعدا تو قسمت ۱۷ فصل سه متوجه شدیم که انکار کاتارا به خاطر این بود که یه جنگ اونجا بود که پایان دادنش خیلی مهم تر از روابط احساسی بود و شما با این بخش که گفتید من منتظر بودم زوکو در آخر با کاتارا مچ بشه این چیزایی که من بالا گفتم نادیده گرفتید و یه چیز مهم ترم نادیده گرفتید؛کاراکتر مِی.آدمی که از همون لحظه ی ورودش به داستان اونجایی که تای لی گفت تعقیب زوکو هیجان انگیزه منوجه اشتیاقش به زوکو شدیم.با این وجود شما کلا از زوکو و مِی تو مقالتون به عنوان زوج اسم نیاوردید.
  در مورد اینکه میگید آنگ ۱۲ سالش بیشتر نبود و کاتارا ازش بزرگتر بود حق با شماست ولی خیلیا در خیلی جاها هستن که اختلاف سنی واسشون کم اهمیت ترین چیزه و این صحبت در مورد این که عشق هیچ سنو سالی نمیشناسه هم صادقه.پیام مهم زوج کاتآنگ سنو سال نشناختن عشق بود و من خیلی باهاش کیف کردم مطمئنن خیلیا با من موافق و خیلیا مخالف هستن.در مورد آواتار آنگ این حقیقت که آنگ از اول عاشق یه نفر شد و بهش وفادار موند به شدت خوب بود و پیغام وفاداری و صبر رو بهمون میرسوند.
  اما در مورد آواتار کورا من با شما موافقم و به شدت افسوس زوج ماکو و کورا رو خوردم که اونقدر بچگانه بهمش زدن.ترجیح میدادم که ماکو با اسامی مچ بشه ولی اسامی با کورا نه..نخ به خاطر جنسیتشون کلا یه جوری بودن. توی آواتار کورا اکثر پیام هایی که تو آواتار آنگ بهش رسیده بودیم نقض شد مثل همون وفاداری که بهش اشاره کردم..
  ممنون که خوندید:)
 4. ببین می دونم خیلی آنگ و کاتارا شباهتی به هم ندارن اما به نظرم زوج خوبی است و اما از لحاظ روابط و جنسیت ها به نظرم همیش زن و مرد ازدواج میکنن و همینطور مذهب تمام دین ها هم همین رو گفته دا آخرین باد افزار آنگ و کاتارا وداخل افسانه‌ی کورا کورا و ماکو
  • مهدی شوشتری

   نظر من این نبود که زوج بدی بود بلکه خوب هم بود نظر من درواقع این بود که زوج زوتار بهتر بود
   ممنون که با نظرات همراهی میکنید
 5. چند ضلعی های این روابط به کنار که چطوری ذهن مخاطب رو مسوم میکنه و توی ناخوداگاه جا میگیره،زوج کورا آسامی،گذشته از این که دو موجود هم جنسیت چه فیزیکن چه روانن اگر سالم باشن برای هم ساخته نشدنو چنین روابطی علاوه بر نزدیک کردن گونه انسان رو به کم شدن(در آمار رشد جمعیت کشور های اروپایی و امریکا نگاه کنید) نشان از ایجاد یک حفره در مغز هر دو طرف رابطه داره،به گونه ای که اگر هر دو زوج مونث از بعد مغزی هم مونث باشن یعنی هر دو به یک طرف مغزشون تکیه میکنن دچار مشکل هستند برای همسر بودن اگر هم یکی از طرفین مثل مرد ها به طرف دیگه اتکا میکنه از بعد مغزی دچار مشکله،به گفته خیلی از روانشناس ها اگر به جامعه اسیب نزنه مشکل نداره این روابط،اما باید دونست این نوع روابط حتی تفکرش هم ب جامعه آسیب میزنه،شاید در خیلی ابعاد مشخص نباشه،اما همونطور که تغییرات بزرگ زمان زیاد میخوان مثل جدا شدن صفحات روی کره زمین!
  این روابط هم در نهایت باعث رو به نابودی انسان چه از بعد اخلاقی و چه از بعد فیزیکی و گونه ای خواهد شد،یک مثال ناقص در زمان کوتاه هم میزنم،زوج آنگ و زوکو رو فرض کنید!نسل باد افزار ها از بین میرفت!برای اتفاقات این چنینی توی دنیای واقعی فقط زمان لازمه،اگه با درگیر شدن ب چند ضلعی های عشقی،و ادعای روشن فکر بودن،رشد جمعیت های کشور های اروپایی و امریکا اکثریت منفیه!یعنی دارن کم میشن و بقیه هم رشدشون ب دهمه درصده و صدم در صد
  امیدوارم اگر حرف های من براتون قابل قبول نبود
  در این زمینه با استفاده از سند قرار دادن خودتون تحقیق کنید و صد البته بیشتر تفکر توی این اطلاعات،جامعه در هم و بر هم از بعد روابط انسانی توی ایران و بقیه کشور ها حاصل الگو شدن و رواج همین تفکراته
  • مهدی شوشتری

   ممنون
  • مهدی شوشتری

   ممنون که با نظرات مارا حمایت میکنید
  • مهدی شوشتری

   خواهش میکنم
 6. در رابطه با زوج زوتارا با هاتون کاملا هم نظرم و به نظر من هم این دوتا بهتر بودن .
  اما در رابطه با زوج افسانه کورا نظر من متفاوته ؛
  ماکورا خیلی خوب بود از هر لحاظی هم بهم میخوردن و خوب میشد اگه پایانش با ماکورا بود چرا که علاوه بر مخاطبان نوجوان این سریال مخاطبان کودک هم داره و پذیرش رابطه ماکورا برای این سنین خیلی معقول تر از کوراسامیه خودتون هم دلیلشو بهتر میدونید .
  ولی من با زوج کوراسامی بیشتر خو گرفتم و به نظرم این خلاقیت برایان و مایکل بود برای اینکه آدم هایی نظیر کورا و آسامی در سر تا سر دنیا از قبیل ایران پیدا میشه ، در نظر بگیرید که یه همچین آدمی چه احساسی داره وقتی می بینه جامعه اطرافش داره وضعیت اون و کسایی شبیه اونو ترد میکنه ?
  کوراسامی به مخاطبانش این پیامو میرسونه که همچین آدمایی هم هستن چیز غیر عادیه هم نیست پس باید قبولشون کنیم .

  در هر حال من همیشه از نقد های شما لذت میبرم اینم نظر من بوده ، به امید روزی که آزادی در عشق برای همه مقدور باشه . سپاس از مطلب خوب شما
  • مهدی شوشتری

   سپاس از نظر توپ شما
  • مهدی شوشتری

   البته این نظر شخصی شما است بعضی هم با کاتانگ موافقند اما من هم با نظر شما موافقم.
  • مهدی شوشتری

   ممنون بابت نظر
  • مهدی شوشتری

   این زوج ها را هم قرار میدم
  • مهدی شوشتری

   ؟
  • مهدی شوشتری

   زوج خوبیه ممنون که با نظر از زوج محبوبتون حمایت میکنید
 7. پس شمال و جنوب 2 چی شد؟!!!
  خسته شدم از انتظار! اگه خیلی طول میکشه برم با ترجمه دیگه بخونم. خیلی منتظر موندم. هر روز دارم برای شمال و جنوب 2 بهتون سر میزنم اما خبری نیست هیچ اطلاعیه ای هم نمدین امیدوارم برای شمال و جنوب 3 که ماه دیگه میاد اینقدر طولش ندین
  • محمد امین عبیدی

   شمال و جنوب بر عهده تیم کمیکستان بود . که متاسفانه این تیم دچار برخی مشکلات شده . کار رو به حدود 70 درصد رسونده بودند که مشکلی پیش اومد و فعلا در حالت تعلیق قرار داره .
 8. خیلی هم عالی بعله...
  یه نکته:عدّه خیلی خیلی زیادی از طرفدارا عاشق ساکا و تاف بودن.موضوعی هم که بود این بود که حسابی رو این کار کرده بودن.محسوس ترینش همون اپیزودی ساکا شمشیرزنی یاد می گیره.
  در ضمن یادت رفت رابطه تاف و زوکو رو بزاری چون اون هم پتانسیل خوبی داشت هم ایدش باحال بود.
  • مهدی شوشتری

   ممنون که همیشه در نظرات فعالیت دارید.البته زوکو و تاف کمی دور از ذهن بود
  • مهدی شوشتری

   ممنون

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic